Jaunumi

Voksi Rudens/Ziemas Guļammaisu Ceļvedis

Voksi temperatūras ceļvedis sniedz ieskatu visā Voksi guļammaisu plašajā klāstā, kas paredzēti, lai bērns justos mājīgi, ērti un būtu siltumā aukstajos rudens/ziemas mēnešos.

Kā Voksi pārbauda guļammaisus?

Tā kā bērnu guļammaisiem nav nekāda noteikta standarta vai vadlīniju, ir grūti noteikt konkrētu temperatūras skalu.

Voksi pārbauda visu guļammaisu izolāciju, tādējādi nosakot, cik labi tie uztur siltumu. Pamatojoties uz šiem rezultātiem, ir izveidota skala, kas parāda, kuri guļammaisi ir piemēroti dažādiem ziemas veidiem. Voksi temperatūras ceļvedis ir paredzēts kā rīks atsevišķu guļammaisu īpašību atdalīšanai vienam no otra.

Kā bērnu ģērbt guļammaisā?

Ziemas laikā temperatūra un vēja stiprums ļoti atšķiras, un būs liela atšķirība attiecībā uz to, kas bērnam būtu jāvelk mugurā, kad vējš ir stiprāks un arā ir lielāks mitrums. Regulējot bērna apģērbu, vienu un to pašu guļammaisu var izmantot pat vairākos gadalaikos un sezonās.

Tā kā bērnu termoregulācija un fizioloģiskās īpatnības ir atšķirīgas, tas ir ļoti individuāli, cik silti ir bērnam. Galvenā un precīzākā metode, lai pārbaudītu, vai mazulis ir optimāli apģērbts, ir skaustiņa taustīšana – lai tas nav ne par karstu, ne aukstu.

Laikā kad bērniņš vēl ir mazs un nevar pilnībā aizpildīt guļammaisu, varat salocīt segu un ielikt to guļammaisa kājgalī, lai nodrošinātu papildu siltumu un komfortu.

Vilnas drēbes regulē siltumu, un mēs iesakām izmantot vilnas materiālu gandrīz visu cauru gadu.