TFK ir viens no vadošajiem sportiska dzīvesveida bērnu ratiņu ražotājiem ar pārliecinošu pieredzi jau vairāk nekā 20 gadus. TFK rada bērnu ratus aktīviem, sportiskiem un prasīgiem vecākiem, kuri vēlas doties dabā arī kopā ar mazuli.
Vēlme turpināt sportisku dzīvesveidu un rādīt priekšzīmi saviem bērniem bija TFK radītāju pamatdoma 1997. gadā. Kopš pirmās dienas inovācijas, uzcītība un aktīvs dzīvesveids ir bijuši šī vācu zīmola stūrakmeņi, ko šodien novērtē klienti visā Eiropā.
TFK rati mūsdienās ir zināms lielums savā segmentā. Pat tad, ja rati tiek izmantoti ne tikai skriešanai, tie vienmēr piedāvā mūsdienīgu, aktīvu un dinamisku dzīvesveidu.
Šodien kopējā bērnu ratu tirgū tiek piedāvāts iespaidīgs modeļu un konceptu klāsts un starp tiem ir ievērojamas būtiskas kvalitātes un lietošanas atšķirības. Lai neapjuktu milzīgajā piedāvājumā ir svarīgi pievērst uzmanību detaļām.
TFK ir inovatīvs spēks aktīva dzīvesveida bērnu ratu jomā un daudzus gadus šis zīmols iztur vairāk par augstajiem tehniskajiem un kvalitātes standartiem. TFK ir daudzfunkcionalitātes, sportiskuma un ergonomikas standarts, turklāt komanda katru gadu paaugstina savas prasības.
Pastāvīgas kvalitātes pārbaudes, TUV (Vācijas Tehniskās pārbaudes iestāde) testi, izturības testi sporta pasākumos (maratonos un skrituļošanas sacensībās) ir padarījuši TFK produktus tādus, kādi tie ir šodien: TFK ķengurs ir kvalitātes zīme.
Ratu tehniskais izpildījums, kvalitāte, izturība un dizains nodrošina patīkamas pastaigas gan mežā, jūras malā un bezceļos, gan pilsētas ielās un iepirkšanās centrā. TFK būs īstā izvēle ceļojumiem kalnos, braucienam ar velosipēdu un nesteidzīgām ikdienas pastaigām.

Rati (5)

Rati diviem (3)

Aksesuāri (52)

Velopiekabe (2)

Tfk Outlet (19)