SIA "LIVAKA" ir BeSafe, TFK un Voksi pārstāvniecība Latvijā un Lietuvā.

BeSafe ir skandināvu zīmols, kas ražo autokrēsliņus un autokrēsliņu aksesuārus un ieņem stabilu un pārliecinošu pozīciju drošāko autokrēsliņu tirgū. BeSafe komanda vienmēr strādā vairāk par obligāti noteiktajām drošības prasībām, nepārtraukti ievieš iepriekš nebijušus jauninājumus, lai padarītu produktu vēl drošāku, vēl ērtāku bērnam un vieglāk lietojamu vecākiem.

TFK ir vācu zīmols, kas jau vairāk nekā 20 gadus rada bērnu ratus aktīviem, sportiskiem un prasīgiem vecākiem, kuri vēlas doties dabā arī kopā ar mazuli. TFK komanda pastāvīgi paaugstina prasības attiecībā uz bērnu ratu daudzfunkcionalitāti, ergonomiku un piemērotību sportiskām aktivitātēm. Ratu tehniskais izpildījums, kvalitāte, izturība un dizains nodrošina patīkamas pastaigas gan mežā, jūras malā un bezceļos, gan pilsētas ielās un iepirkšanās centrā.

VOKSI ir skandināvu zīmols, kas piedāvā augstas kvalitātes un dizaina tekstila produktus bērnības aktivitāšu baudīšanai gan iekštelpās, gan brīvā dabā. VOKSI ir ļoti pārdomāti un funkcionāli, ilgtspējīgi un videi draudzīgi produkti, kuru izstrādē Voksi komanda nekad neapstājas pie sasniegtā.