Jaunumi

Līdz pat 8x Lielāka Gaisa Plūsma ar BeSafe 3D Mesh Audumu

Drošība ir BeSafe DNS. Un ērtība vienmēr ir vadlīnija, kas ir būtiska jebkura produkta radīšanā.  Nevienam bērnam nevajadzētu justies nekā citādi kā tikai ērti savā autokrēsliņā, neatkarīgi no tā, vai brauciens ir īss vai garš. 

Karstā laikā viena no neērtībām ir slikta gaisa caurlaidība produktiem, kurus lietojam bērna ikdienā. BeSafe vienmēr ir piedāvājis augstas kvalitātes audumu ar ļoti labām gaisa caurlaidības spējām visiem standarta auduma autokrēsliņiem. Taču bērni ir dažādi. Turklāt, lai gan BeSafe tiek radīts Skandināvijā, produkti ir populāri arī valstīs ar klimatu, kas ne tuvu nelīdzinās skarbajai Norvēģijai.  Siltajā Eiropas daļā ļoti novērtēts ir jaunākais BeSafe audums – 3D Mesh. 

Mesh audums ir pieejams divos toņos – gaišais Peak, kas samazina siltuma uzkrāšanos uz virsmas un tumšais Anthracite, kas lieliski pieskaņojas tumšam automašīnas salona dizainam. 

Šis audums ir pieejams visiem aktuālajiem autokrēsliņiem un arī BeSafe Haven™ ergosomai. 

BeSafe Mesh audumam ir atvērta, poraina struktūra un starpslānis ar 3D struktūru. Tādējādi  siltums un mitrums tiek novirzīti prom no bērna, savukārt gaiss var plūst starp slāņiem.

Izmantojot šo sistēmu, BeSafe Mesh audums nodrošina līdz pat 8 reizēm lielāku gaisa caurlaidību autokrēsliņos un līdz pat 4 reizēm lielāku gaisa caurlaidību BeSafe Haven™.

BeSafe Haven™ Peak Mesh ergosomai papildus mīkstais audums iekšpusē ir nomainīts pret kokvilnas, liocela un lina kombinācijas audumu. Pievienotais lins padara to īpaši vieglu, gaisīgu un līdz pat 2,5 reizēm gaisu caurlaidīgāku.