Jaunumi

Kas Vajadzīgs Ziemas Mazulim?

Vai Jūs gaidāt mazulīti ziemā? Jūs domās un darbos noteikti pārcilājat nepieciešamo lietu sarakstu, kas jāsagādā mazulim. Papildus standarta lietām, kas nepieciešamas jaundzimušajam un jaunajiem vecākiem, ir arī dažas lietas, kas var būt īpaši noderīgas tieši ziemā dzimušam mazulītim. Šeit mēs uzskaitām 5 produktus, kas ir būtiski Jūsu ziemas mazulītim.

 • Rati. Dažkārt var šķist, ka aukstā laikā gan ārā nedosimies, tomēr realitātē jaunajiem vecākiem bieži vien ļoti gribas izvēdināt galvu un izkustināt ķermeni āras pastaigās, turklāt svaigs gaiss vēl nekad nevienam nav nācis par sliktu! Turklāt, aukstais laiks var saglabāties arī ilgstoši. Tāpat rati būs tas produkts, ar ko kāds cits – draudzene, mamma vai kaimiņi, varēs iziet ar mazulīti kādu brīdi piemājas pagalmā, iedodot nedaudz atelpas jaunajiem vecākiem. Meklējiet ratus, kas ir viegli lietojami vecākiem un ērti bērnam, turklāt piemēroti segumam tieši Jūsu dzīvesvietas tuvumā. Izvēloties ratus, ņemiet vērā, kur Jūs pastaigājaties visbiežāk, cik aktīva ir Jūsu ģimene. Livaka piedāvājuma tfk rati: šeit
 • Ergosoma. Pirmajos dzīves mēnešos ciešs fizisks kontakts ar mazulīti ir nozīmīgs gan bērniņam, gan vecākiem. Lai vieglāk nodrošinātu ērtu bērniņa tuvumu ilgstoši, ergosoma vai slings ir īstā lieta, ko iekļaut sarakstā.
  Ja raizes sagādā pareiza un ātra slinga uzlikšana, tad iesakām iegādāties ergosomu, ko uzlikt var ļoti ātri un ērti, tai pat laikā nodrošinot bērniņam pareizu gūžu, muguras un kakla pozīciju.
  BeSafe piedāvā divu veidu ergosomas – Havenšeit un Newborn Havenšeit – tās abas ir tiešām viegli uzvilkt patstāvīgi. Pateicoties ergosomas dizainam un izmantotajiem risinājumiem gan piesprādzēšanā, gan bērna pozicionēšanā, ergosoma pielāgojas nēsātājam, nodrošinot gan bērnam, gan vecākam ērtu pozīciju un nēsāšanu. Pirmajos mēnešos bērniņš vienmēr jānēsā pozīcijā ar skatu uz mammu. Mazulīti nedrīkst likt ar skatu uz pasauli. Vēlāk BeSafe Haven™ ergosomā bērniņu var nēsāt arī ar skatu uz ārpasauli un vēl vēlāk – arī uz muguras. BeSafe piedāvā arī ergosomu, kas īpaši paredzēta jaundzimušajiem – Newborn Haven™. Šī soma ir tikpat mīksta kā slings, ļauj vairāk regulēt mazuļa kājiņas un dziļo ietupienu, piedāvā plašāku variāciju kakliņa zonas balstīšanai, tomēr saglabā ergosomas vienkāršo lietošanu. BeSafe Newborn Haven™ ergosoma ir ideāla, lai pārnēsātu savu mazuli pirmajā dzīves gadā, jau no pirmajām dienām.
  Ergosoma būs neaizvietojams palīgs, ja mājās ir suns, kas jāizved pastaigās. Arī aukstajā laikā tas ir viegls un ātrs risinājums – mazulis somā, jaka vai mētelis pāri un visi gatavi ātrai pastaigai. Turklāt, ergosoma ir lielisks palīgs arī iekštelpās, īpaši, ja mājās ir jau kāds bērns – mazulītis ir mierīgs tuvumā, rokas ir brīvas un var veltīt laiku rūpēm par vecākiem bērniem.
 • Guļammaiss ir neaizvietojams palīgs jaundzimušā vecākiem visu gadu, bet aukstajā sezonā jo īpaši! Atkarībā no tā, kā plānojat pārvadāt savu mazuli, ir jāpievērš papildus uzmanība izvēlē, jo guļammaisi ir dažādi. Ir guļammaisi ratiem, ir tādi, kas piemēroti gan ratiem, gan droši lietojami arī autokrēsliņā. Ir guļammaisi, kas vairāk veidoti, lai vizuāli piestāvētu ratiem, ir tādi, kas ir piemēroti dažādām lietošanas pieredzēm. Lai kādu Jūs izvēlētos, pievērsiet uzmanību, lai tas ir gan vizuāli patīkams, gan pietiekoši silts Jūsu dzīvesvietas klimatam, vēju un mitrumu aizturošs un pavisam ideāli, ja izgatavots no dabīgiem materiāliem! Skandināvu zīmols Voksi piedāvā augstas kvalitātes guļammaisus, kas izgatavoti no vilnas, spavām un dūnām. Voksi piedāvā plašu modeļu klāstu – no plānākiem un universālākiem, piemēram Voksi Explorer, ko var likt gan autokrēsliņā, gan ratos no dzimšanas līdz pat 3 gadu vecumm. Līdz pat Voksi Adventure North, kas būs vissiltākais guļammaiss, bet tik viegls – kā pūciņa! Starp visiem modeļiem izvēlaties tieši savam bērniņam un vēlmēm atbilstošāko, jo Voksi guļammaisu var ievietot visos ratos, ragavās, velopiekabēs un arī visos autokrēsliņos (tos modeļus, kas paredzēti autokrēsliņiem). Norādījums par drošību, vai atgādinājums tiem, kuri to jau zina – autokrēsliņa bērnu neliek virsdrēbēs, jo tās traucē bērnu piesprādzēt pareizi un droši. Tāpēc ziemā dzimušajiem mazuļiem jo īpaši svarīgi pievērst uzmanību guļammaisam, ko lietot autokrēsliņā – sākot jau no pirmā brauciena mājup no dzemdību vietas. Visi Voksi ziemas guļammaisi: šeit 
 • Cepurīte mazulītim pirmajos mēnešos ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa, bet ziemas mazuļiem jo īpaši. Svarīgi, lai tā ir ne tikai mīksta, viegla un ērti lietojama, bet ziemā – arī silta. Mazuļu cepurītes bieži ir sasienamas zem zoda, lai labāk turētos arī tad, kad bērniņš pagriež galvu vai sakustas. Veiksmīga alternatīva sienamām cepurītēm ir balaklava – cepure savienota ar šalli. Skandināvu zīmols Voksi piedāvā bērnu apģērbu kolekciju, kas ir izstrādāta no 100% merino vilnas. Merino vilna ir īpaši mīksta, “nekož”, ir ļoti silta un regulē un notur vienmērīgu temperatūru pat mitros laikapstākļos. Voksi merino vilnas balaklava ir lietojama no abām pusēm, tādējādi iegūstot cepuri divās dažādās krāsās.
 • Ratu soma. Daudzi vecāki atzinīgi novērtē ratu somu / t.s. autiņbikšu somu, kas piestiprināma pie ratiem, kur salikt līdzi ņemšanai visas tās lietiņas, kas var būt nepieciešamas dodoties kopā ar mazuli. Tādējādi viss potenciāli vajadzīgais vienmēr ir sagatavots un var doties ceļā ātrāk, nav jādomā, ko vēl vajadzētu līdzi mazulim. Parasti vecāki “mazuļa ratu somā” ievieto autiņbiksītes, krēmiņu, mitrās salvetes, barošanas pudeli, rezerves knupīti, kā arī vienu komplektiņu rezerves drēbītes. TFK zīmola ratu soma, kas izstrādāta sadarbībā ar mazuļu somu ražotāju Lassig, ir universāla ratu somu, kas piemērota gan dažādiem ratiem, gan dažādiem vecākiem! Somai ir vairāki nodalījumi ārpusē un iekšpusē, t.sk. mitrumnecaurlaidīga kabata. Soma ir iesprādzējama pie ratiem vai lietojama kā parasta soma – nesot rokās vai kā mugursoma. Tai ir ērtas lences uzlikšanai uz čemodāna (ko īpaši novērtēs ceļotāji). Komplektā ir termosomiņa ēdienam/dzērienam un paklājiņš mazuļa pārtīšanai. Vairāk par TFK x Lassig somu: šeit