Jaunumi

Kas Vajadzīgs Rudens Mazulim?

Vai ģimenē gaidāms bērniņš rudenī? Tad ir pēdējais laiks pabeigt jaundzimušā svarīgāko lietu sarakstu un sarūpēt pēdējās nepieciešamās lietas.

Esam apkopojuši dažus produktus no mūsu piedāvājuma, kas padara ikdienu ar rudens mazuli nedaudz vieglāku un ērtāku!

Rudens ir ļoti skaists un krāsains gadalaiks, tas ir izcili piemērots garām pastaigām ar mazuli – vēl nav ļoti auksts un vairs nav ļoti karsts. Taču dažkārt vecākiem ir grūti saprast, kā ģērbt savu mazuli vai kas tieši būs nepieciešams. Rudenī laikapstākļi mēdz būt ļoti mainīgi un dzīve ar mazuli – pati par sevi pārsteigumu pilna.

Ratu/ autokrēsliņa guļammaiss

Lai autokrēsliņā bērniņš būtu drošībā, bet arī siltumā, mēs iesakām maksimāli izvairīties no bieziem un gaisīgiem kombinezoniem mazulim, bet izvēlēties guļammaisu, ko var lietot arī autokrēsliņā. Tādējādi mazuli var likt autokrēsliņā tajā pašā apģērbā, kurā ikdienā, ejot ārā guļammaisu aizvērt ciet un, nepieciešamības gadījumā, kad automašīnā ir silts – tikai atvērt vaļā rāvējslēdzi! Tieši tik vienkārši! Tādējādi vēsumā mazulis ir siltā spavu un dūnu mākoņī, bet autokrēsliņa drošības jostas ir cieši pie ķermeņa un rūpējas par bērna drošību.

Voksi Move guļammaiss būs pats ērtākais variants tieši zīdaiņa autokrēsliņam, turklāt – pietiks visam pirmajam rudenim un ziemai!

Ja guļammaisu gribas lietot arī ratos un vairākas rudens sezonas, tad Voksi Explorer guļammaiss ir piemērotākais variants! Voksi guļammaisos ir spalvas, dūnas un vilna. Dabisko augstas kvalitātes materiālu izmantošana ir Skandināvu zīmola Voksi viena no prioritātēm. Dūnu un spalvu kombinācija rada gaisīgu, tomēr mājīgu un noturīgu siltumu. Voksi Explorer mugura daļa ir no tīras vilnas, kas nodrošina perfektu siltuma un mitruma izkliedi. Savukārt ārpuses materīals nodrošina aizsardzību pret vēju un lietu. Fantastisks guļammaiss rudenim un siltai ziemai!

Cepurīte, cimdiņi un siltās zeķītes

Jaundzimušā termoregulācija vēl tikai attīstās un pašā sākumā ir nevienmērīga, tāpēc ir ieteicams uzturēt siltas mazuļa pēdiņas, rociņas un galviņu. Voksi mazuļu cepurītes ir lieliskas – siltas, gaisu caurlaidīgas, un lieliski izskatās! Kombinējot klāt arī Voksi dūrainīšus un Voksi siltās zeķītes vecāki var būt droši, ka mazulis būs siltumā. Visi Voksi apģērbu kolekcijas elementi ir izgatavoti no 100% merino vilnas.

Ērta bērna nēsāšana ergosomā

Lieliska alternatīva pastaigām ar ratiem ir mazuļa nēsāšana ergosomā!

Ērto BeSafe Haven ergosomu var lietot no bērniņa 1 mēneša vecuma līdz 3 gadiem. Vecāka sirdspuksti bērnu nomierina un atrašanās cieši klāt veido noturīgu piesaisti. Ergosoma var būt noderīga arī tad, ja bērniņš kādu iemeslu dēļ ir satraucies un nemierīgs. Ar ergosomu var doties pastaigā ārā, vai lietot telpās un kaut uz brīdi iegūt brīvas rokas.

BeSafe Haven ergosoma ir izstrādāta kopā ar Vācijas Die Trageschule, kas ir spēcīgi eksperti mazuļu nēsāšanā. Ergosomu var lietot 3 dažādās pozīcijās – ar skatu pret vecāku, ar skatu uz pasauli un uz muguras. Tas, kuru pozīciju var izvēlēties, ir atkarīgs no bērna vecuma. Nekādā gadījumā neliekat pāris mēnešus vecu zīdainīti nekā savādāk, kā tikai ar skatu pret vecāku.

Ja ir nepieciešamība ergosomu lietot vēl ātrāk, BeSafe ir radījis risinājumu arī jaundzimušajiem – no 2022. gada oktobra ir pieejama ar BeSafe ergosoma mazuļiem – BeSafe Newborn Haven.

Atstarotāji pastaigām tumšajā laikā

Rudens ir laiks, kad dienasgaisma ir arvien mazāku un mazāk, bet nereti vecāki labprāt dodas pastaigās arī vairākas reizes dienā un arī vakarā. Lai bērnu rati būtu labāk redzami un rūpētos par papildus drošību tumšajā laikā, tfk ir radījis vairākus variantus, kā būt redzamiem labāk. Tfk piedāvā uzlādējamas LED lapmiņas – gan sarkanas, gan baltas, ko ērti pielikt pie ratiem tik daudz, cik vien vecāki uzskata par nepieciešamu.

Kā arī jaunā tfk kolekcija nāk ar jauniem aksesuāriem un turpmāk piedāvājumā ir arī tfk uzlīmes – atstarotāji. Tās ir melnā krāsā un dienas gaismā uz ratu tumšā rāmja nav pamanāmas, bet lieliski pilda savu funkciju diennakts tumšajā laikā.

Soma mazuļa piederumiem

Ģimenē ienākot mazulim, vecākiem krietni palielinās līdzi ņemamo mantu apjomts, tāpēc ir ļoti ērti mazuļa mantām atvēlēt atsevišķu somu ar vairākiem dažādiem nodalījumiem, kur visu ērti saorganizēt.

Voksi piedāvā IDA ISING dizaina somu mammām, kurām vairāk tuvs klasisks stils. Soma ir melna, zamšādas un izskatās gluži kā parasta plecu soma. Tomēr tajā ir gan pārtīšanas matracītis, gan klipši pievienošanai pie jebkuriem bērnu ratiem, gan daudz dažādu kabatu – autiņbiksītēm, salvetēm, rezerves drēbītēm u.c. lietām.

Tfk ratu soma ir mugursoma – vairāk piemērota aktīviem vecākiem, kam tuvs sportisks vai outdoor stils. Arī šeit komplektā ir pārtīšanas matracītis, termosomiņa un somā ir arī mitrumizturīga kabata.

Tad, kad somas ir kalpjušas savu laiku kā bērnu mantu somas, tās var turpināt izmantot kā ikdienas rokassomu (Voksi) vai mugursomu (tfk).

Rakstā minētos produktus meklē šeit: