Jaunumi

Ieteikumi Tīrākai Ģimenes Automašīnai

Vecāki lieliski zina, ka uzturēt automašīnas salonu tīru, it īpaši gada mēnešos, kad daudz līst, ir diezgan grūti. Šeit apkopojām dažus vienkāršus ieteikumus, kas palīdzēs automašīnu uzturēt nedaudz tīrāku.

Aizargā autokrēsliņu

Slapjo mēnešu laikā bērna autokrēsliņš kļūst netīrāks, nekā parasti, jo šis ir laiks, kad bērns automašīnā bieži vien tiek pārvadāts vairākas reizes dienā, arī slapjās un netīrās drēbēs, netīriem apaviem. Ne vienmēr ir iespēja bērnu ielikt automašīnā ar tīrām rokām vai visu iepriekš notīrīt. Pats vienkāršākais risinājums ir pasargāt bērna autokrēsliņu ar viegli noņemamu, mazgājamu pārvalku. Un galu galā – ir daudz vieglāk izmazgāt pārvalku nekā visu autokrēsliņu. Turklāt, mazgājot pārvalku, joprojām var lietot autokrēsliņu. Bet, lai iztīrītu autokrēsliņu, braucieni automašīnā uz to brīdi ir jāatceļ. Papildus bonuss BeSafe autokrēsliņu pārvalkiem ir uzstādīšanas cilpiņas, kas atvieglo tā uzlikšanu.

Aizsargā automašīnas interjeru

Labākais veids, kā pasargāt auto salonu no netīrajiem, slapjajiem vai dubļainajiem apaviem, ir izmantot automašīnas krēslu aizsargus. BeSafe krēsla un planšetdatora aizsargu komplekts ir lielisks ilgtermiņa aksesuārs, jo to var izmantot gan atpakaļskata, gan braukšanas virzienā vērstiem autokrēsliņiem. Laikā, kad bērns tiek vests atpakaļskatā, tas pasargā automašīnas krēslu un krēsla atzveltni. Kad bērnu ved ar skatu braukšanas virzienā, tas pasargā gan automašīnas krēslu, uz kura atrodas bērna autokrēsliņš, gan priekšējā krēsla atzveltni. Visiem vecākiem zināms, ka bērna kājām nemaz nav jābūt tik ļoti garām, lai krēsla atzveltnes būtu slapjas un dubļainas. Papildus automašīnas krēslu aizsardzībai, šis aizsargs nodrošina arī iespēju ievietot palnšedatoru mitrumizturīgā kabatā, bet tomēr ļauj izmantot skārienjutīgo ekrānu.

Populārākie padomi tīrākam ģimenes auto

Tas ir neizbēgami, ka automašīna kļūst netīra, ikdienas steigā pārvadājot arī bērnu vai bērnsu – tā ir daļa no dzīves ar bērniem! Un ir pašsaprotami, ka ikdienas gaitās ne vienmēr būs laiks automašīnu tīrīt, tiklīdz ir mazākie netīrumi. Ievērojot dažus no šiem padomiem, ir iespējams aiztaupīt kādu lieku vai garu automašīnas tīrīšanas reizi:

  • uzglabājiet automašīnā maisiņus un palūdziet bērniem automašīnu iztīrīt aiz sevis uzreiz pēc braukšanas
  • mitrās salvetes ir ideāli piemērotas, lai notīrītu lipīgas rokas un mutes, kā arī mazas šmuces. Tās lieliski noder putnu izkārinjumu tīrīšanai no vējstikla
  • iepakojiet rezerves drēbes – nekad nav slikta ideja, turēt rezerves drēbju komplektiņu pa rokai, dodoties kaut kur kopā ar bērnu; ja nepieciešams, uzglabājiet automašīnā arī lieku autiņbikšu pāri
  • labas kvalitātes grīdas paklāji, kurus var noņemt, tīrīt un izsūkt, nodrošinās, ka automašīnas grīda ir pasargāta no dubļiem, zemēm un visa pārējā, kas nonāk uz grīdas
  • uzglabājiet automašīnā rezerves dvieli – ar to nepieciešamības gadījumā bērnu var noslaucīt, nožāvēt vai satīrīt lielāku nekārtību

Drošība vispirms = jakas nost mašīnā!

Ir noderīgi nodrošināties pret iespējamu netīrību, aizsargājot automašīnas krēslus un bērna autokrēsliņu, bet pašam bērnam lieki slāņi automašīnā gan nav vajadzīgi. Patiesībā, valkāt jaku automašīnā nav droši! Jaka rūpējas par siltumu un komfortu ārā un vējā, bet bieza jaka arī neļauj pievilkt autokrēsliņa drošības jostas pietiekami cieši un tuvu ķermenim.

Novēlam daudz jautrības ģimenes ikdienā – gan telpās, gan ārā un arī mitrajos un dubļainajos laikapstākļos. Un atgādinām Jums jau zināmo – netīrumi noskalosies, bet viņu laimīgās atmiņas par spēlēšanos dubļos ilgs visu mūžu!